En başlarda, 1997 yılında ürünlerimiz henüz piyasada tamamıyla yeni iken, MULTIACTIV kozmetik ürünlerinin tanıtımı için Sırbistan’ın en ünlü ve güzel aktrislerinden Snežana Savić ile birlikte çalışarak hedefimize ulaştık. Ünlü bir yüz, müşterilerin dikkatini çekti ve ürünlerimizin kalitesi uzun yıllar boyunca müşterilerimiz olmalarını sağladı.

MULTIACTIV kozmetik ürünleri, teknolojinin gelişmesi ve trendlerin değişmesi ile birlikte yıllar içinde gelişimini sürdürmüştür. Hem teknoloji, tasarım, paketleme, ambalaj hem de promosyon alanlarında önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

MULTİACTİV markası, 1989 yılından beri Sırbistan’da faaliyet gösteren bir marka olup özellikle kozmetik sektöründe Avrupa’da lider konumdadır. MULTİACTİV, kozmetik dışında; ev temizlik ve hijyen ürünleri ile diğer endüstriyel ürünlerde üretmektedir. Dünya çapında 1000’i aşkın iş ortaklıkları bulunan global bir şirkettir.

MULTİACTİV markasının, iş felsefesi en kaliteli ürünü en uygun fiyatla tüketiciye sunarak müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Bu sebeple günün modasını takip eder, bilim dünyasının yeniliklerini öğrenir ve son moda teknoloji ile edindikleri bilgileri harmanlarlar. Kaliteli üretimleri, 2002’den beri sahip oldukları EN ISO 9001 ve 2013 yılından beri sahip oldukları ISO 22716 GMP belgeleri ile kanıtlamışlardır.

Rekabetçi fiyatları ile dünya pazarında büyük bir pay elde etmişleridr. Ayda 200 ton, 3.000.000 ürünü tüketiciler ile buluşmaktadır. Sadece Avrupa’da değil aynı zamanda Türkiye ve Orta Doğu’da da sevilen ve tercih edilen ürünler üretmektedirler.

MULTİACTİV markası ile yüz bakım, kişisel bakım ve güneş bakım ürünlerini siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktadır. Tüm ürünler uzun süren araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucunda formüle edilmiş olup 1223/2009 Avrupa Kozmetik Yönetmeliği’ne uygundur. MULTİACTİV markası size maksimum kalite sunar. Ürünlerde kullanılan tüm hammaddeler, üretimin her aşaması, kullanılan ambalaj materyalleri, depolama ve sevkiyat aşamaları alanında uzman kişiler tarafından devamlı denetim halindedir. Titizlikle yapılan çalışmalar sayesinde son derece kaliteli ve güvenilir ürünler ortaya çıkmaktadır. Ürünler ayrıca uzun süren araştırmalar sonucunda formüle edilmiştir. Böylece etkili ve ihtiyaca yönelik ürünler oluşturulmuştur. Tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Zararlı ve yasaklı hiç bir madde ürünlerin içerisinde bulunmamaktadır.

Yüz ve Kişisel Bakım Ürünleri: MULTIACTIV markalı yüz ve kişisel bakım ürünleri ilk olarak 1989 yılında piyasaya sürüldü. Cilt bakımının en önemli noktasının sağlık olduğu politikasıyla hazırlanan ürünler kısa sürede beğenilen ve tavsiye edilen ürünler olup günümüze kadar zamana ayak uydurarak değişerek ve devamlı gelişerek günümüze kadar gelmiştir.

Anti-Age Serisi Serisi: Olgun ciltlerin ihtiyacı olan bakımı eksiksiz olarak sağlayan bu serinin tüm ürünleri yaşlanma karşıtı etkili pek çok hammaddeyi içermektedir. Kolajen, Elastin, E Vitamin, B5 Vitamini, Aloe Vera Jeli, Macademia Yağı, Zeytin Yağı ve Buğday Tohumu Yağı içerirler. Tüm bileşenler yaşlanma karşıtı etki gösterirler. Cildin yapısının düzenlenmesine, kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına ve yeni kırışıklık oluşumunun önüne geçilmesinde etkilidir. Cildi besler ve nemlendirir.

Revita Derm Serisi: Bu serinin tüm ürünleri Koenzim Q10 ve Hyaluronic Asit içerir. Her iki hammadde de cildin genç bir şekilde muhafaza edilmesinde çok etkilidir. Aynı zamanda ürünlerin hepsi bitkisel yağlar, ekstraktlar ve vitaminlerle zenginleştirilmiştir.

Natural Serisi: Cilt ile tam olarak uyumlu olan bu ürünler uygun fiyatları ile size doğanın nimetlerini sunmaktadır. Cilde ferahlık ve kaliteli bir bakım sağlar.

Special Care Serisi: Cilde daha hassas bir bakım sağlar. Ekstra sıkılaştırma, cilt tonunun ekstra düzenlenmesi için daha etkili ürünleri bu seride bulabilirsiniz. Göz çevresi ile yüz ve boyun kremleri ile daha hassas noktalarınıza daha hassas ilgi söz konusudur.

Anti-Acne Serisi: Akneli ciltlerin ihtiyacına gore formüle edilen bu seride son derece hassas bir bakım sağlanmaktadır. Cildin nem ve yağ dengesinin kurulmasına yardımcı olan ürünler eşsiz hammaddeler içermektedir. Yüz temizleme jeli ve cilt bakım kremi ile akneli bir cildin bakımı kusursuzca yapılır. Cilt yağdan, kirden nazikçe temizlenir. Cildin yağlanmadan nemlendirilmesi için kullanılan cilt bakım kremi cildin elastikiyetini sağlar. İçerisindeki hammaddeler sayesinde cildin yatışması sağlanır.

Exclusive Care Serisi: Gerçekten özel olan bu serideki tüm ürünler Salyangoz Özütü içermektedir. Salyangoz Özütü; Allantoin, Kolajen, Elastin, Enzimler, Antioksidanlar, Doğal Antibiyotikler, A Vitamin, D Vitamin, C Vitamin, Glikolik Asit ve Hyaluronic Asit içeren son derece etkili bir maddedir. Bu maddeler ile cildin bakımı eksiksizce yapılır. Cilt güneşin, radyasyonun zararlı etkilerine karşı korunuz. Cildin yaşlanmasına karşı ve var olan kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesinde etkilidir. Cildin tonunun düzenlenmesini destekler.

Sun Serisi: Güneşe karşı etkili bir bakım sağlar. Hem UVA hem UVB’ye karşılı koruyucu filtreler içerir. Tüm ürünler Vitaminler ve Bitkisel Yağlar ile zenginleştirilmiştir. Günlük bakım için kullanabileceğiniz, farklı güneşten koruma faktörlerine sahip kremler mevcuttur.

NEDEN MULTIACTIV?

  • MULTIACTIV ürünlerinin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir.

  • Tüm cilt tiplerinin ve her yaştaki cildin ihtiyaçları özenle analiz edilmiş ve MULTIACTIV ürünleri uzun süren arge çalışmaları sonucunda formüle edilmiştir. Ürünler hitap ettikleri cilt yapısı ve kullanıcı yaşının ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede ürünlerdir.

  • Cilde uyumlu yapısı ile kullanımı kolaydır.

  • Zararlı, yasaklı, tahriş edici kimyasal maddeler içermez.

  • MULTIACTIV ürünleri yalnızca seçkin eczanelerde satılmaktadır.

 

ana sayfa
0850 302 43 53
ana sayfa
instagram W20 ana sayfa