kozmetik2

a) Cilt Testi
MULTIACITV kozmetik ürünlerİ geliştirme ekibi kozmetik bilimi alanında dünyada meydana gelen trend ve gelişmeleri sürekli olarak izler ve uygular.
Uyguladığımız yeniliklerden bir tanesi, cilt testi ve teşhisi için son teknoloji ürünü aygıttır.
En ileri teknoloji ürünü olan bu aygıt bir bilgisayarın ve özel problar vasıtasıyla yüz cildi tiplerini son derece büyük bir hassasiyetle belirler ve aşağıdaki şekilde sınıflandırır: kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt aynı aygıt cildin nemini, sebum miktarı, melanin ve cilt elastisitesi gibi faktörleri hassas olarak ölçme olanağını da sağlar.

Cilt testi aygıtı diğer kullanıcılar yanında, tıp ve eczacılık fakülteleri tarafından kendi araştırma projelerinde kullanılır. Cilt testi komple bir cilt analizi ve teşhisini yapmamıza ve ürünün etkililiğinden tam olarak emin olmamıza olanak sağlar.

promo1

Aygıtın kullanılması bize uygulanmış ürünlerin etkilerine ilişkin kesin veriler sağlar. Yeni ürünler geliştirmek için kullanılan bu veriler tüketiciler için bir kozmetik ürün arayışlarında yararlı olabilir. Cildimizin tipi ve durumu konusunda çoğu zaman pek emin değilizdir. Cildin durumunun mevsimlere ve dış etkilere göre değişkenlik gösterdiğini dikkate alınız.

Dolayısıyla bu aygıtı tüketicilerimizin kullanımına sunmaya ve onlara ciltlerinin durumunu ve tipini belirlemede yardımcı olmaya karar verdik.
MULTIACTIV kozmetik ürünlerinin promosyon faaliyetleri sırasında cilt tipinizi teşhis edebilir ve yeterli tedaviler için bireysel tavsiyelerde bulunabiliriz.

promo3

b) MULTIACTIV Kozmetik Ürünleri Promosyonu
MULTIACTIV kozmetik ürünlerinin (cilt bakım ürünleri) promosyonları eczanelerde ve seçkin parfümerilerde yapılmaktadır. Promosyon faaliyetleri iki konsepte dayanmaktadır:
1. İki MULTIACTIV ürünü satın alan tüketiciler (kendi tercihlerine göre) MULTIACTIV’den bir hediye alacaklardır.
2. İlgili tüm tüketiciler için bedava cilt tipi analizi yapılacaktır.

ana sayfa
0850 302 43 53
ana sayfa
instagram W20 ana sayfa