ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yaşlanma Karşıtı  Arındırıcı Tonik Losyon : Uzun süredir hassas cildime uygun bir tonik arıyordum. Multiactiv Anti Age Tonik Losyon’u kullanmaya başladım. Cildimin derinlemesine temizlendiğini ilk kullanımdan itibaren hissettim. Teşekkürler Multiactiv....

Deniz DOĞAN/İstanbul, Yaş 46

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem: Yüz, boyun ve dekolte bölgemde Special Care Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem’i kullanıyorum. Cildim eskiye oranla daha sıkı gözüküyor. İçerisinde epey özel maddeler var sanıyorum ki. Ayrıca paraben içermiyor. Benim gibi paraben konusunda hassassanız bu ürünü alın derim.

Nebahat GÖK/ Samsun, Yaş 38

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Multiactiv’in Anti Age Nemlendirici Gündüz Kremi’ni kullanıyordum. Çok memnun kaldığım için Gece Kremini’de aldım. Gerçekten cilt bakımımı tamamladığını düşünüyorum. Bu kutu bitince gidip yenisini alacağım.

Hediye TATAR/Muğla, Yaş 58

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleme Sütü: Multiactiv Yüz Temizleme sütü bir harika. Hem cildimi kirden, makyajdan kolayca temizliyor hem de cildimi kurutmuyor, yağlı da bırakmıyor. Nem dengesini sağlıyor.

Nilgün ACAR KORKMAZ/İstanbul, Yaş 42

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Çift Fazlı Makyaj Temizleyici: Cilt makyajımın temizliği için pek çok ürün denedim. Ancak kullandığım ürünler hem makyajımı tam olarak çıkartmıyordu hem de yüzümü yıkadıktan sonra cildimde kuruluk hissi oluşturuyordu. Multiactiv Makyaj Temizleyici Ürününü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Az bir miktar ürün bile tüm makyajımı temizlemeye yetiyor. Ayrıca cildimi de kesinlikle kurutmuyor. Tavsiye ederim.

Güneş CANDAN/Eskişehir, Yaş 42

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMLARI

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Yağ: Parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün. İçerisinde 6 farklı ve faydalı yağ var. Ayrıca E vitamini de içeriyor. Hangi oranda karıştırmışlar bilmiyorum ama tam kıvamını tutturmuşlar. Hem yağlı bir his bırakmıyor hem de cildinizin yeterince beslendiğini hissediyorsunuz. Gerçekten harika bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gamze ACIR/ İstanbul, Yaş 41

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Göz Bakım Kremi: Multiactiv’in daha önce Anti Age serisinden Nemlendirici Gündüz Kremini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım. O zaman kullandığım başka bir göz kremi vardı. Multiactiv’in göz kremini çok merak ediyordum bu sebeple kullandığım krem bitince Multiactiv Göz Bakım Kremine geçtim. İyi ki de geçmişim. Göz çevresi için oldukça iyi bir krem. Hem göz çevresini yağlandırmıyor, beyaz yağ kesecikleri oluşmuyor hem de iyi bir nemlendirme sağlıyor. Yani ne az ne çok tam kıvamında  Paraben gibi zararlı kimyasallar da içermiyor. Çok memnun kaldım.

Sevgi YILMAZ/Hatay, Yaş 45

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu: Bir makyaj sanatçısıyım. Revita Derm Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu’nu makyaj temizliği için kullanıyorum. Daha önce mesleğim gereği pek çok markanın makyaj temizleme ürünlerini denedim ancak en iyi sonucu kesinlikle bu üründen elde ettim. Müşterilerime de bu ürünü günlük hayatta kullanmalarını öneriyorum. Sevgiler...

Aybike ODABAŞI/ İstanbul, Yaş 30

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Maske: Multiactiv’in ilk kullandığım ürünü Multiactiv Kırışıklık Karşıtı Maske idi. Yüzüm pırıl pırıl oldu. O kadar hoşuma gitti ki Multiactiv’in diğer ürünlerini de almaya karar verdim.

Seda DURMUŞ/Şanlıurfa, Yaş 50

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Hem güneşten koruma sağlayacak hem de cildimi yağlandırmadan nemlendirecek bir ürüne ihtiyacım vardı. Doktor bir arkadaşım bu ürünü tavsiye etti. Aldım, kullandım. Şu anda ikinci kavanozu kullanıyorum. Cildimin görünümü düzgünleşti. Yavaş yavaş oluşan ince kırışıklıklarım vardı, bu ürün ile beraber ciddi anlamda bir açılma ve düzgünleşme fark ettim. Hem güneş koruması hem nemlenme hem de anti age krem istiyorsanız kesinlikle bunu alın derim.

Hatice ALTINDAĞ/ Manisa, Yaş 44

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Besleyici Gece Kremi: Son zamanlarda cildimin çok hassaslaştığını hisettim. Sanıyorum ki yaşımın ilerlemesi ile cildim de daha da hassaslaştı. Ne kullansam cildimde kaşıntı, kızarıklık yapıyordu. Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün arıyordum. Forum sitelerinden Multiactiv markasını öğrendim ve Anti Age Besleyici Gece Kremini kullanmaya başladım. Sabah kalktığım da cildim yumuşacık ve nemli oluyor. Kesinlikle kaşıntı, kızarıklık yapmıyor. Dermatolojik olarak da test edilmiş. Fiyat olarak da rakiplerinden daha uygun.

Gülay CANSU/ Ordu, Yaş 54

ANTI ACNE CARE KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Arındırıcı ve Matlaştırıcı Temizleme Jeli: Cildimde ergenliğimden beri hafif sivilceler olurdu. Ancak stresten ötürü bu yıl arttı. Cildimi temizleyecek uygun bir ürün bulamıyordum. Akneli cilde sahip kişiler bilirler, akneli cildin temizlenmesi en zorudur. Çünkü cilt ya çok kurur çatlar, cildin direnci azalır ya da temizlenmez ve sivilce siyah nokta oranı artar. Benim de böyle oluyor, her yıkamadan sonra cildim yanıyor, tahriş oluyordu. Dermatoloğum Multiactiv markasını önerdi. Düzenli olarak yüz temizleme jelini kullanınca doğru tercih yaptığımı anladım. Önce dermatoloğuma beni sizle tanıştırdığı için sonra da size böylesine güzel bir ürün yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Hale UZUNOĞLU/ İstanbul, Yaş 22

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem: Cilt bakımıma önem veren bir bayan olarak Multiactiv’i kesinlikle önerebilirim. Ürünleri hem sağlıklı hem de etkili. Benim için en vazgeçilmez ürünü Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem. İlk kullanımdan itibaren cilt ile uyumunu hissedebiliyorsunuz. Kırışıklık görünümünü azaltıyor, cilt dokusuna düzgünlük veriyor. Cildi de güçlendiriyor. Eşim de Multiactiv neden erkek için ürün çıkartmıyor diye soruyor, ilgililere duyurulur...

Gülnihal AKDOĞAN/ Adana, Yaş 47

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü: Revita Derm Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü cildi cidden canlandırıyor. O kadar mutluyum ki bu ürünü kullandığım için... Hem temizlik hem canlanma ikisi bir arada...

Nurbanu YILDIZ/Bolu, Yaş 28

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi: Revita Derm Göz Çevresi Bakım kremini eczacı olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Göz çevresi için çok faydalı bir ürün. Kaz ayağı bölgesinde mimik kırışıklıklarım vardı ve bu ürün ile beraber azaldı.

Nefes ZEYDAN/İzmir, Yaş 32

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yoğun Bakım Maskesi: Maskeyi haftada iki defa kullanıyorum. Cildim dinlenmiş, rahatlamış oluyor. Tertemiz bir cilde sahip oluyorum. Ayrıca düzenli kullanınca kırışıklık görünümünü de azalttığı söyleniyor. Bakalım, göreceğiz....

Zeynep Nur HACIOĞLU/ Isparta, Yaş 34

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi: Cildim çok kuru. Ne yapsam nemlenmiyordu. Epey ünlü markaların cilt nemlendiricilerini kullandım ancak sonuç fiyasko oldu. Cildim nemlenmiyor, yağlanıyordu. Bunun üzerine cilt doktoruna gittim. Doktorum bana Multiactiv Kuru Ciltler İçin Canlandırıcı Gündüz Kremini önerdi. Gerçekten cildimi nemlendiriyor. Kesinlikle yağlandırmıyor. Bu kremi çok seviyorum.

Gökçe DİZGİN/Manisa, Yaş 33

NATURAL KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Jel: Annem Multiactiv Anti Age serisini kullanıyor. Benim yaşım 24 olduğu için ben de Natural serisini denemek istedim. Memnun kaldım. Makyaj temizliği için de kullanıyorum. Günlük kullanıma çok uygun bir ürün.

Çiğdem TOLGAHAN/ Yozgat, Yaş 24

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Normal&Karma): Cilt bakımının en temel adımı cildi nemlendirmektir bana göre. İyi bir nemlendiricinin en temel ihtiyaç olduğunu düşünürüm. Bu sebeple güvendiğim bir marka olan MULTIACTIV’in Revita Derm serisini kullanıyorum. Tavsiye ederim. İhtiyacımı tam olarak karşılıyor. Fiyat olarak da alınabilecek rakamlarda.

Selinay SAĞLAM/İstanbul, Yaş 36

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi “CC”: Cildimde bazı lekelenmeler oluştuğu için kozmetik arayışına giriştim. Sizi internetten buldum. CC kreminizi aldım, denedim. Sonuç başarılı. Cildimde lekelenme olmuyor ve daha güzeli olan lekelerim de oldukça açıldı. Çok çok mutluyum.

Nadide Sebahat AKTAŞ/ Tekirdağ, Yaş 43

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Cilt tarafından iyice emiliyor. Böylece ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Benim gibi 30 lu yaşlara geldiyseniz bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Canan DUMAN GENÇ/Adıyaman, Yaş 31

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Antipeg Leke Önleyici Krem: Leke önleyici bu kremi kullanmak hem çok kolay hem de krem çok etkili. Cildimde lekelenmeler sebebiyle kremi kullanmaya başladım. Leke bölgelerin boyutunda ve lekelerin renginde gözle görülür açılmalar oldu. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Düzenli kullanmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Sibel HACIOĞLU/ Ankara, Yaş 35

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Günde iki defa kullanıyorum. Parfüm ve paraben içermeyen formülü bana doğal ve sağlıklı geliyor. Cildim kullandıktan sonra daha hacimli görünüyor.

Melek ERYILMAZ/ İzmir, Yaş 30

ANTI ACNE CARE KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Matlaştırıcı ve Dengeleyici Krem: Akne ve siyah noktalar için harika bir krem. Gözenekleri tıkamıyor. Cildi yağlandırmıyor. Cildi güzel nemlendiriyor, cildin direncini arttırıyor. Aynı serinin temizleme jelini de kullanıyorum. Çok çok memnunum.

Lale KARAGÖZ/ Bilecik, Yaş 25

NATURAL KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Süt+Tonik Losyon: İkisi ürün bir arada gerçekten. Bu ürünü uyguladıktan sonra tonik ihtiyacım kalmıyor. Çok memnunum.

Duygu ÇAĞLAYAN/Kırklareli, Yaş 36

SUN CARE KULLANICI YORUMU

Koruyucu Yüz Kremi SPF 30: Cilt doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. SPF değerinin çok yeterli olduğunu söylemişti. Ne fazla ne az. Tam koruma sağlıyor. Cildi nemlendiriyor. Ben yaz kış her gün kullanıyorum. Dudak için de SPF li bir ürün bekliyorum sizden.

Zeynep AKAY/ Bodrum, Yaş 26

NATURAL KULLANICI YORUMU

Yüz Tazeleyici Nem Maskesi: Cilt kuruluğu en ciddi sorunum. Ne yapsam da cildim istediğim kadar iyi nemlenmiyordu ta ki sizle tanışana kadar. Natural Yüz Tazeleyici Nem Maskesini kullanmaya başladıktan sonra cildim yumuşacık. Resmen bebek cildi oldu. O kadar mutluyum ki... Teşekkürler Multiactiv....

Rabia KILINÇ/ Mardin, Yaş 27

NATURAL KULLANICI YORUMU

Anti-Stress Nemlendirici Gündüz Kremi: Kendime uygun nemlendirici kremi sizle buldum. Teşekkür ederim.

Tuğçe KALBURCU/ Gümüşhane, Yaş 30

NATURAL KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Arkadaşlarıma güvenle önerdiğim bir markasınız. Special Care serinizden nemlendirici kremi kullanıyordum, bitince Natural Nemlendirici Gündüz Kremine geçtim. Bu üründen de çok memnun kaldım. Şimdi kararsızım acaba bu ürün bitince hangi güzel ürününüzü denesem diye...

Çağla MUTLUÇAĞ/ Çanakkale, Yaş 42

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Serum: Special Care Serisinin Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem ürününü kullanıyordum. Memnun olduğum için serumunu da aldım. Her ikisi birbirini çok güzel tamamlıyor. İçeriğindeki Nilüfer Çiçeği Ekstraktını duymuştum. Cilt için sıkılaştırıcı etkisi olan bir madde.

Ebru TAN/ Adana, Yaş 33

NATURAL KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Zengin Besleyici Gece Kremi gece cilt bakım ihtiyacımın tamamnını karşılıyor. Sabah dinlenmiş bir cilt ile uyanıyorum.

Sevtap GÜLENAY/ Kahraman Maraş, Yaş 39

NATURAL KULLANICI YORUMU

Renklendirici Gündüz Kremi “BB”: Bu ürün günlük makyajımın en eğlenceli adımı. O kadar cilt ile uyumlu ki ürünü kullanmak insana keyif veriyor. Cildi nemlendiriyor ve renklendiriyor. Cilt tonumu dengeliyor. Renk farkını ortadan kaldırıyor. Eğer düğün gibi özel bir yere gideceksem makyaj bazı olarak kullanıyorum. Fondötenim ile de çok uygun oluyor katman katman bir görüntü olmuyor. Günlük hayatta tek başına kullanıyorum. Kaliteli ve çok amaçlı bir ürün. Keşke makyaj malzemeleri de yapsanız...

Aslı DOĞANAY/İstanbul, Yaş 29

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Koyu Halkalara Karşı Göz Bakım Kremi: Göz çevremde morluk sorunum sebebi ile Special Care’in bu kremini kullanmaya başladım. Cilt tonum gözle görülür şekilde iyileşti. Göz çevresi morluk sorununuz varsa şiddetle öneririm.

Ayşe DOĞRU/ Çorlu, Yaş 28

Kırışıklık Karşıtı Göz Bakım Kremi (Antirid) (Tüp) 15 ml.

Çok fazla göz çevremde çizgiler vardı,3 aydır kullanıyorum baya bir fark var göz çevremde bana öneren uzman Serpil hanıma çok teşekkür ederim.

Handan Saypur / Van, Yaş 36

Kırışıklık Karşıtı Maske (Tüp) 75 ml.

Boynumdaki sarkmalar ve mimik çizgilerim için kullanıyorum,hafifleme oldu gerçekten de.Bir de cildim çok hassastır,ona da çok iyi gepyor.

Ayşe Koca / Samsun, Yaş 50

Nemlendirici Gündüz Kremi (SPF 10) 50 ml.

Yeni kullanmaya başladım güzel nemlendiriyor beğendim.

Sevda Topçu / Diyarbakır, 43 yaşında.

Zengin Besleyici Krem (SPF 10) 50 ml.

Yüzüm çok kurudur ve her ürünü kullanamam,yanma yapar yada yağlı bir tabaka bırakır pütür pütür olur yüzümde bu ürün şimdiye kadar kullandığım en güzel ürün.Hem çok güzel kurumamı alıyor hem de sanki yüzümde hiçbirşey yok gibi hafifpk veriyor,çok memnunum.

Saniye Sezgin / İstanbul, 46 yaşında.

Besleyici Gece Kremi 50 ml.

Yıllardır her gece kullanırım bu markanın kremini başka da birşey sürmem yüzüme çok sevdiğim bir ürün.

Zübeyde Çeşni / Ankara, 58 yaşında.

Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem (Perfect Lift) (Botox Etkip) (SPF 10) (Tüp) 50 ml.

Gittiğim merkezden aldım çok çok güzel bir ürün dedikleri kadar var yüzüm parlıyor resmen.

Güzin Alkor / İstanbul, Yaş 34

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Yağ 20 ml.

Sürekp gittiğim güzelpk merkezinde verdiler,cildim çok mattı kırışıklıklarım vardı,birkaç aydır düzenp kullanıyorum,çok güzel nemlendiriyor,kırışıklarım inanılmaz ama hafifledi yanında nemlendiricisini de kullanıyorum.

Sema İlker / İstanbul, Yaş 44

Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu (Micellar Water Tonik) 200 ml.

Çok güzel gözeneklerimi sıkılaştırdı,cildimi parlattı.

Sevinç Gürbüzoğlu / Muğla, Yaş 29

Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi (Antirid) (SPF 10) (Tüp) 15 ml.

Göz çevremi çok güzel nemlendiriyor,hafiften çizgilerim vardı iyi geldi.

Tuğçe Sayan / İzmir, Yaş 31

Canlandırıcı Yoğun Bakım Maskesi (Tüp) 75 ml.

Yüzümde kızarıklık var o yüzden çok kuruyor haftada bir kullanmam için verdiler çok hızlı toparlıyor yüzümü kızarıklığımı alıyor.

Sakine Ercan / İstanbul, Yaş 40

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Kuru Ciltler) (SPF 15) 50 ml.

Cildim çok kuru olduğu için verdiler gittiğim güzelpk merkezinde ve ciddi olarak da çok iyi geldi.

Sude Tunç / Aydın, Yaş 29

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Normal & Karma Ciltler) (SPF 15) 50 ml.

Cildimde bir renksizpk vardı ona iyi geldi.

Ayşe Seyis / Adıyaman, Yaş 33

Canlandırıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi ''CC'' (Beyazlatma Etkip) (SPF 15) (Tüp) 30 ml.

Cildim hep mat,hep cansızdı,ne kullandıysam çok da etkip olmadı.Bu ürün cildimin rengini düzenpyor çok sevdim.

Ezgi Bakır / Ordu, Yaş 23

Canlandırıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi ''CC'' (Beyazlatma Etkip) (SPF 15) (Tüp) 30 ml.

Mükemmel bir ürün gerçekten,izlerimi geçirdi,yüzümü çok canlı yapıyor ve gözeneklerimi küçülttü,cildimi daha sıkı hissediyorum.

Gözde Şen / İstanbul, Yaş 28

Yüz Temizleyici Tonik Losyon (24 Saat Esansiyeller) 150 ml.

Temizleme jeliyle birlikte kullanıyorum çok güzel nemlendiriyor.

Sare Şatık / Trabzon, Yaş 27

 

Natural temizleme ve yıkama jelini bir süredir kullanıyordum.Toniği de gelince hemen aldım. Cildim yağlı ve gözeneklerim çok genişti.Temizleme jeli çok iyi temizleyip cildimi ve gözeneklerimi sıkılaştırdı,cildimde eskisi gibi sivilcelenme olmuyor.Toniği de birkaç gündür kullanıyorum,yapısı ve kokusu muhteşem,çok iyi nemlendiriyor.Çok memnunum.

Ayşe Toygar / İstanbul, 28 yaşında.

Yüz Temizleyici Süt + Tonik Losyonu (İkisi Bir Arada) (24 Saat Esansiyeller) 200 ml.

Cildimde batıklarım vardı o yüzden vermişlerdi batıklarımı geçirdi.

Berna Olgun / Elazığ, Yaş 30

Yüz Temizleyici Jel (24 Saat Esansiyeller) (Tüp) 150 ml.

Cildim çok yağlı ve gözeneklerim siyah noktalıydı.Uzun süredir kullanıyorum çok güzel bir ürün hem sıkıntılarımı geçirdi hem de kurutup daha kötü yapmıyor.Herkese tavsiye ediyorum.

Gizem Allıoğlu / İstanbul, Yaş 24

Yüz Tazeleyici Nem Maskesi (Peeling Etkili) (Tüp) 75 ml.

Peeling olarak güzel bir ürün tahriş etmiyor,ölü tabakayı hemen atıyor.

Nermin Kuluk / Bursa, Yaş 32

Anti-Stress Nemlendirici Gündüz Kremi (24 Saat Nemlendirme) 50 ml.

Böyle güzel ürün olamaz,sanki cildimin tüm pürüzünü alıp içten besliyor,farkı görüyorsunuz.

Dilan Çakır / İstanbul, Yaş 21

Nemlendirici Gündüz Kremi (24 Saat Ferahlık) 50 ml.

Cildimdeki siyah noktalardan şikayetçiydim,bir haftada etkisini gösterdi,inanamadım.

Esra Su / Zonguldak, Yaş 19

Zengin Besleyici Krem (24 Saat Dengeleyici) 50 ml.

Cildim bildim bileli kuru ve hassas.Çok iyi nemlendiriyor başka birşey kullanmaya gerek kalmıyor.

Kübra Keskin / Isparta, Yaş 22

Renklendirici Gündüz Kremi ''BB'' (Doğal Ton) (SPF 15) (Tüp) 50 ml.

Fondötene alerjim olduğu için bunu verdiler,çok hafif bir ürün,özel günlerimin vazgeçilmezi.

Merve Biricik / Erzurum, Yaş 20

Atopik ve Çok Kuru Ciltler İçin Koruyucu Bakım Kremi (Seboreik Dermatit) (Tüp) 75 ml.

Yıllardır doktora giderim ve çok egzama ürünü kullandım,fayda etmedi. Çok iyi bir ürün,vücudumdaki egzamaya da kullanıyorum.

Ayla Şebbir / İstanbul, Yaş 41

Şişlik ve Koyu Renk Halkalara Karşı Göz Bakım Kremi (Tüp) 15 ml.

Göz çevremi nemlendirip aydınlattı.

Sema Sezgi / İzmir, Yaş 33

Yüz ve Boyun için Ekstra Sıkılaştırıcı Krem (Doku ve Hücre Yenileyici) 50 ml.

Çok sevdiğim bir ürün bittikçe alır gece kremi yerine kullanırım,kırışıklıklarımı geçirdi.Nemlendiriyor.

Tülay Kıran / İzmir, Yaş 60

Yüz ve Boyun için Ekstra Sıkılaştırıcı Serum (Doku ve Hücre Yenileyici) 50 ml.

Bir süredir gittiğim merkezde hem uygulamada da yaptıkları için almıştım,çok faydasını gördüm,cildimi sıkılaştırdı.

Birgül Sena / İstanbul, Yaş 47

Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Losyonu 150 ml.

Cildimin rengini aydınlatıyor,nemlendirici etkisi yaratıyor.

Hatice Coşkun / Tokat, Yaş 28

 

Daha yeni kullanmaya başladım.Aydınlık bir görüntü veriyor,nemlendirici kullanma ihtiyacı neredeyse duymuyorum bu toniği kullanınca.

Serap Kapkara / Bursa, 30 yaşında.

Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Maskesi (Tüp) 75 ml.

Maskesini diğer ürünleriyle birlikte set almıştım.Sürüp yarım saat bekletiyorum.Aydınlanma hissediyorum sildikten sonra cildimde.

Piraye Bilir / İzmir, Yaş 42

Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi (SPF 15) (Tüp) 30 ml.

Tedavi yaptırdığım yerde lekelerim için verdiler,vücutta da kullandım,etkisini gördüm.Hatta cildimde yağlanma sıkıntım vardı ona bile etkisi oldu.

Sevtap Munzur / İstanbul, Yaş 28

Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Serumu 20 ml.

Çok çok iyi bir ürün,hemen ertesi günü etkisini hissettim,1 haftada rengimde açılma farkettim,minicik soyuyor.Kremini de kullanıyorum.

Gülizar Aydın / Çanakkale, Yaş 39

Akne Karşıtı Arındırıcı ve Matlaştırıcı Temizleme Losyonu 150 ml.

Yüzümde hafif,yumuşacık bir his bırakıyor.Nemlendiriyor da aynı zamanda.

Hande Okan / Eskişehir, Yaş 24

 

Kullanır kullanmaz gerçekten çok sevdim.Yüzümdeki akne sıkıntım yüzünden kolay kolay tonik kullanamıyorum. Alkol içeren birşey yanma vehassasiyete sebep oluyor. Fakat Multiactiv alkol içermediği gibi aknelerimi de yatıştırdığını hissedebiliyorum.

Sevgi Pekgöz / İzmir, 21 yaşında.

Akne Karşıtı Arındırıcı ve Matlaştırıcı Temizleme Jeli (Tüp) 150 ml.

Aknelerimi temizlediğini hissedebiliyorum,o kadar etkili ve yapısı yumuşacık. Diğer ürünler kurutunca canım acırdı,bunda olmuyor. Sadece ilk kullandığınız günler akneniz biraz fazlalaşıyor,aldığım merkeze sorduğumda normal olduğunu geçeceğini söylediler öyle de oldu.

Sevgi Türk / İzmir, Yaş 17

Akne Karşıtı Matlaştırıcı ve Dengeleyici Maske (Tüp) 75 ml.

Diğer ürünleriyle birlikte kullanıyorum,güzel bir ürün.

Duygu Parlak / Konya, Yaş 26

 

Multiactivin ürünlerini uzun süredir kullanıyorum. Gittiğim güzellik salonundan almıştım. Maskesi yeni gelmiş,haftada iki kullanmaya başladım. İlk uyguladığınızda bile etkisini hissediyorsunuz.

Gülezer Kaya / Gaziantep, 33 yaşında.

Akne Karşıtı Matlaştırıcı ve Dengeleyici Krem (Tüp) 50 ml.

Birkaç ay önce aknelerim için kullanmaya başladım,başka ürünlerini de kullanıyorum zaten,ilk başta daha da yağlandırdı gibi hissettim sonra aknelerimi kuruttuğunu gördüm ve içim rahatladı.Aknelerim çok az kaldı teşekkür ederim.

Zeynep Onay / Muğla, Yaş 18

Akne Karşıtı Matlaştırıcı ve Dengeleyici Serum 20 ml.

Aknelerimle çok uğraştım,geçeceğine hiç inanmıyordum ama çok güzel sonuç aldım,izlerimi bile geçiriyor.Biraz sabretmeniz gerekiyor o kadar yalnızca.

Meltem Sakin / Gaziantep, Yaş 19

Yüz ve Vücut için Yenileyici Bakım Jeli (Lazer Sonrası) (Tüp) 75 ml.

Gittiğim lazer merkezinde işlemden sonra kullanmam için verdiler,muhteşem birşey.Yazın da kullandım güneşteki kızarıklığıma bile fayda ediyor.

Suzan Mit / Malatya, Yaş 35

Yüz ve Vücut için Yenileyici Bakım Losyonu (Lazer Sonrası) 250 ml.

Jelini kullanıyordum zaten kremini de çok beğendim,güneşte çocuğuma da kullandım.

Neşe Aydınoğlu / Antalya, Yaş 26

Koruyucu Yüz Kremi SPF 50 (Tüp) 50 ml.

Sürekli kullandığım bir ürün hem fiyatı çok iyi,hem de yağlanma yapmıyor.

Elif Taneler / Bilecik, Yaş 44

ana sayfa
0850 302 43 53
ana sayfa
instagram W20 ana sayfa