Yaşlanma Karşıtı  Arındırıcı Tonik Losyon : Uzun süredir hassas cildime uygun bir tonik arıyordum. Multiactiv Anti Age Tonik Losyon’u kullanmaya başladım. Cildimin derinlemesine temizlendiğini ilk kullanımdan itibaren hissettim. Teşekkürler Multiactiv....

Deniz DOĞAN/İstanbul Yaş 46

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem: Yüz, boyun ve dekolte bölgemde Special Care Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem’i kullanıyorum. Cildim eskiye oranla daha sıkı gözüküyor. İçerisinde epey özel maddeler var sanıyorum ki. Ayrıca paraben içermiyor. Benim gibi paraben konusunda hassassanız bu ürünü alın derim.

Nebahat GÖK/ Samsun Yaş 38

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Multiactiv’in Anti Age Nemlendirici Gündüz Kremi’ni kullanıyordum. Çok memnun kaldığım için Gece Kremini’de aldım. Gerçekten cilt bakımımı tamamladığını düşünüyorum. Bu kutu bitince gidip yenisini alacağım.

Hediye TATAR/Muğla Yaş 58

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleme Sütü: Multiactiv Yüz Temizleme sütü bir harika. Hem cildimi kirden, makyajdan kolayca temizliyor hem de cildimi kurutmuyor, yağlı da bırakmıyor. Nem dengesini sağlıyor.

Nilgün ACAR KORKMAZ/İstanbul Yaş 42

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Çift Fazlı Makyaj Temizleyici: Cilt makyajımın temizliği için pek çok ürün denedim. Ancak kullandığım ürünler hem makyajımı tam olarak çıkartmıyordu hem de yüzümü yıkadıktan sonra cildimde kuruluk hissi oluşturuyordu. Multiactiv Makyaj Temizleyici Ürününü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Az bir miktar ürün bile tüm makyajımı temizlemeye yetiyor. Ayrıca cildimi de kesinlikle kurutmuyor. Tavsiye ederim.

Güneş CANDAN/Eskişehir Yaş 42

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Yağ: Parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün. İçerisinde 6 farklı ve faydalı yağ var. Ayrıca E vitamini de içeriyor. Hangi oranda karıştırmışlar bilmiyorum ama tam kıvamını tutturmuşlar. Hem yağlı bir his bırakmıyor hem de cildinizin yeterince beslendiğini hissediyorsunuz. Gerçekten harika bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gamze ACIR/ İstanbul Yaş 41

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMLARI

Kırışıklık Karşıtı Göz Bakım Kremi: Multiactiv’in daha önce Anti Age serisinden Nemlendirici Gündüz Kremini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım. O zaman kullandığım başka bir göz kremi vardı. Multiactiv’in göz kremini çok merak ediyordum bu sebeple kullandığım krem bitince Multiactiv Göz Bakım Kremine geçtim. İyi ki de geçmişim. Göz çevresi için oldukça iyi bir krem. Hem göz çevresini yağlandırmıyor, beyaz yağ kesecikleri oluşmuyor hem de iyi bir nemlendirme sağlıyor. Yani ne az ne çok tam kıvamında  Paraben gibi zararlı kimyasallar da içermiyor. Çok memnun kaldım.

Sevgi YILMAZ/Hatay Yaş 45

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu: Bir makyaj sanatçısıyım. Revita Derm Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu’nu makyaj temizliği için kullanıyorum. Daha önce mesleğim gereği pek çok markanın makyaj temizleme ürünlerini denedim ancak en iyi sonucu kesinlikle bu üründen elde ettim. Müşterilerime de bu ürünü günlük hayatta kullanmalarını öneriyorum. Sevgiler...

Aybike ODABAŞI/ İstanbul Yaş 30

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Maske: Multiactiv’in ilk kullandığım ürünü Multiactiv Kırışıklık Karşıtı Maske idi. Yüzüm pırıl pırıl oldu. O kadar hoşuma gitti ki Multiactiv’in diğer ürünlerini de almaya karar verdim.

Seda DURMUŞ/Şanlıurfa Yaş 50

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Hem güneşten koruma sağlayacak hem de cildimi yağlandırmadan nemlendirecek bir ürüne ihtiyacım vardı. Doktor bir arkadaşım bu ürünü tavsiye etti. Aldım, kullandım. Şu anda ikinci kavanozu kullanıyorum. Cildimin görünümü düzgünleşti. Yavaş yavaş oluşan ince kırışıklıklarım vardı, bu ürün ile beraber ciddi anlamda bir açılma ve düzgünleşme fark ettim. Hem güneş koruması hem nemlenme hem de anti age krem istiyorsanız kesinlikle bunu alın derim.

Hatice ALTINDAĞ/ Manisa Yaş 44

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Besleyici Gece Kremi: Son zamanlarda cildimin çok hassaslaştığını hisettim. Sanıyorum ki yaşımın ilerlemesi ile cildim de daha da hassaslaştı. Ne kullansam cildimde kaşıntı, kızarıklık yapıyordu. Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün arıyordum. Forum sitelerinden Multiactiv markasını öğrendim ve Anti Age Besleyici Gece Kremini kullanmaya başladım. Sabah kalktığım da cildim yumuşacık ve nemli oluyor. Kesinlikle kaşıntı, kızarıklık yapmıyor. Dermatolojik olarak da test edilmiş. Fiyat olarak da rakiplerinden daha uygun.

Gülay CANSU/ Ordu Yaş 54

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Arındırıcı ve Matlaştırıcı Temizleme Jeli: Cildimde ergenliğimden beri hafif sivilceler olurdu. Ancak stresten ötürü bu yıl arttı. Cildimi temizleyecek uygun bir ürün bulamıyordum. Akneli cilde sahip kişiler bilirler, akneli cildin temizlenmesi en zorudur. Çünkü cilt ya çok kurur çatlar, cildin direnci azalır ya da temizlenmez ve sivilce siyah nokta oranı artar. Benim de böyle oluyor, her yıkamadan sonra cildim yanıyor, tahriş oluyordu. Dermatoloğum Multiactiv markasını önerdi. Düzenli olarak yüz temizleme jelini kullanınca doğru tercih yaptığımı anladım. Önce dermatoloğuma beni sizle tanıştırdığı için sonra da size böylesine güzel bir ürün yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Hale UZUNOĞLU/ İstanbul Yaş 22

ANTI ACNE CARE KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem: Cilt bakımıma önem veren bir bayan olarak Multiactiv’i kesinlikle önerebilirim. Ürünleri hem sağlıklı hem de etkili. Benim için en vazgeçilmez ürünü Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem. İlk kullanımdan itibaren cilt ile uyumunu hissedebiliyorsunuz. Kırışıklık görünümünü azaltıyor, cilt dokusuna düzgünlük veriyor. Cildi de güçlendiriyor. Eşim de Multiactiv neden erkek için ürün çıkartmıyor diye soruyor, ilgililere duyurulur...

Gülnihal AKDOĞAN/ Adana Yaş 47

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü: Revita Derm Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü cildi cidden canlandırıyor. O kadar mutluyum ki bu ürünü kullandığım için... Hem temizlik hem canlanma ikisi bir arada...

Nurbanu YILDIZ/Bolu Yaş 28

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi: Revita Derm Göz Çevresi Bakım kremini eczacı olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Göz çevresi için çok faydalı bir ürün. Kaz ayağı bölgesinde mimik kırışıklıklarım vardı ve bu ürün ile beraber azaldı.

Nefes ZEYDAN/İzmir Yaş 32

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yoğun Bakım Maskesi: Maskeyi haftada iki defa kullanıyorum. Cildim dinlenmiş, rahatlamış oluyor. Tertemiz bir cilde sahip oluyorum. Ayrıca düzenli kullanınca kırışıklık görünümünü de azalttığı söyleniyor. Bakalım, göreceğiz....

Zeynep Nur HACIOĞLU/ Isparta Yaş 34

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi: Cildim çok kuru. Ne yapsam nemlenmiyordu. Epey ünlü markaların cilt nemlendiricilerini kullandım ancak sonuç fiyasko oldu. Cildim nemlenmiyor, yağlanıyordu. Bunun üzerine cilt doktoruna gittim. Doktorum bana Multiactiv Kuru Ciltler İçin Canlandırıcı Gündüz Kremini önerdi. Gerçekten cildimi nemlendiriyor. Kesinlikle yağlandırmıyor. Bu kremi çok seviyorum.

Gökçe DİZGİN/Manisa Yaş 33

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Jel: Annem Multiactiv Anti Age serisini kullanıyor. Benim yaşım 24 olduğu için ben de Natural serisini denemek istedim. Memnun kaldım. Makyaj temizliği için de kullanıyorum. Günlük kullanıma çok uygun bir ürün.

Çiğdem TOLGAHAN/ Yozgat Yaş 24

NATURAL KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Normal&Karma): Cilt bakımının en temel adımı cildi nemlendirmektir bana göre. İyi bir nemlendiricinin en temel ihtiyaç olduğunu düşünürüm. Bu sebeple güvendiğim bir marka olan MULTIACTIV’in Revita Derm serisini kullanıyorum. Tavsiye ederim. İhtiyacımı tam olarak karşılıyor. Fiyat olarak da alınabilecek rakamlarda.

Selinay SAĞLAM/İstanbul Yaş 36

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi “CC”: Cildimde bazı lekelenmeler oluştuğu için kozmetik arayışına giriştim. Sizi internetten buldum. CC kreminizi aldım, denedim. Sonuç başarılı. Cildimde lekelenme olmuyor ve daha güzeli olan lekelerim de oldukça açıldı. Çok çok mutluyum.

Nadide Sebahat AKTAŞ/ Tekirdağ Yaş 43

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Cilt tarafından iyice emiliyor. Böylece ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Benim gibi 30 lu yaşlara geldiyseniz bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Canan DUMAN GENÇ/Adıyaman Yaş 31

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Antipeg Leke Önleyici Krem: Leke önleyici bu kremi kullanmak hem çok kolay hem de krem çok etkili. Cildimde lekelenmeler sebebiyle kremi kullanmaya başladım. Leke bölgelerin boyutunda ve lekelerin renginde gözle görülür açılmalar oldu. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Düzenli kullanmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Sibel HACIOĞLU/ Ankara Yaş 35

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Günde iki defa kullanıyorum. Parfüm ve paraben içermeyen formülü bana doğal ve sağlıklı geliyor. Cildim kullandıktan sonra daha hacimli görünüyor.

Melek ERYILMAZ/ İzmir Yaş 30

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Matlaştırıcı ve Dengeleyici Krem: Akne ve siyah noktalar için harika bir krem. Gözenekleri tıkamıyor. Cildi yağlandırmıyor. Cildi güzel nemlendiriyor, cildin direncini arttırıyor. Aynı serinin temizleme jelini de kullanıyorum. Çok çok memnunum.

Lale KARAGÖZ/ Bilecik Yaş 25

ANTI ACNE CARE KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Süt+Tonik Losyon: İkisi ürün bir arada gerçekten. Bu ürünü uyguladıktan sonra tonik ihtiyacım kalmıyor. Çok memnunum.

Duygu ÇAĞLAYAN/Kırklareli Yaş 36

NATURAL KULLANICI YORUMU

Koruyucu Yüz Kremi SPF 30: Cilt doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. SPF değerinin çok yeterli olduğunu söylemişti. Ne fazla ne az. Tam koruma sağlıyor. Cildi nemlendiriyor. Ben yaz kış her gün kullanıyorum. Dudak için de SPF li bir ürün bekliyorum sizden.

Zeynep AKAY/ Bodrum Yaş 26

SUN CARE KULLANICI YORUMU

Yüz Tazeleyici Nem Maskesi: Cilt kuruluğu en ciddi sorunum. Ne yapsam da cildim istediğim kadar iyi nemlenmiyordu ta ki sizle tanışana kadar. Natural Yüz Tazeleyici Nem Maskesini kullanmaya başladıktan sonra cildim yumuşacık. Resmen bebek cildi oldu. O kadar mutluyum ki... Teşekkürler Multiactiv....

Rabia KILINÇ/ Mardin Yaş 27

NATURAL KULLANICI YORUMU

Anti-Stress Nemlendirici Gündüz Kremi: Kendime uygun nemlendirici kremi sizle buldum. Teşekkür ederim.

Tuğçe KALBURCU/ Gümüşhane Yaş 30

NATURAL KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Arkadaşlarıma güvenle önerdiğim bir markasınız. Special Care serinizden nemlendirici kremi kullanıyordum, bitince Natural Nemlendirici Gündüz Kremine geçtim. Bu üründen de çok memnun kaldım. Şimdi kararsızım acaba bu ürün bitince hangi güzel ürününüzü denesem diye...

Çağla MUTLUÇAĞ/ Çanakkale Yaş 42

NATURAL KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Serum: Special Care Serisinin Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem ürününü kullanıyordum. Memnun olduğum için serumunu da aldım. Her ikisi birbirini çok güzel tamamlıyor. İçeriğindeki Nilüfer Çiçeği Ekstraktını duymuştum. Cilt için sıkılaştırıcı etkisi olan bir madde.

Ebru TAN/ Adana Yaş 33

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Zengin Besleyici Gece Kremi gece cilt bakım ihtiyacımın tamamnını karşılıyor. Sabah dinlenmiş bir cilt ile uyanıyorum.

Sevtap GÜLENAY/ Kahraman Maraş Yaş 39

NATURAL KULLANICI YORUMU

Renklendirici Gündüz Kremi “BB”: Bu ürün günlük makyajımın en eğlenceli adımı. O kadar cilt ile uyumlu ki ürünü kullanmak insana keyif veriyor. Cildi nemlendiriyor ve renklendiriyor. Cilt tonumu dengeliyor. Renk farkını ortadan kaldırıyor. Eğer düğün gibi özel bir yere gideceksem makyaj bazı olarak kullanıyorum. Fondötenim ile de çok uygun oluyor katman katman bir görüntü olmuyor. Günlük hayatta tek başına kullanıyorum. Kaliteli ve çok amaçlı bir ürün. Keşke makyaj malzemeleri de yapsanız...

Aslı DOĞANAY/İstanbul Yaş 29

NATURAL KULLANICI YORUMU

Koyu Halkalara Karşı Göz Bakım Kremi: Göz çevremde morluk sorunum sebebi ile Special Care’in bu kremini kullanmaya başladım. Cilt tonum gözle görülür şekilde iyileşti. Göz çevresi morluk sorununuz varsa şiddetle öneririm.

Ayşe DOĞRU/ Çorlu Yaş 28

LABORATORY CARE KULLANICI YORUMU

ana sayfa
0850 302 43 53
ana sayfa
instagram W20 ana sayfa