ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yaşlanma Karşıtı  Arındırıcı Tonik Losyon: Uzun süredir hassas cildime uygun bir tonik arıyordum. Multiactiv Anti Age Tonik Losyon’u kullanmaya başladım. Cildimin derinlemesine temizlendiğini ilk kullanımdan itibaren hissettim. Teşekkürler Multiactiv....

Deniz DOĞAN/İstanbul, Yaş 46

LABORATORY CARE serisi KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem: Yüz, boyun ve dekolte bölgemde Ekstra Sıkılaştırıcı Krem’i kullanıyorum. Cildim eskiye oranla daha sıkı gözüküyor. Sanıyorum İçerisinde epey özel maddeler var. Ayrıca paraben içermiyor. Benim gibi paraben konusunda hassassanız, bu ürünü alın derim.

Nebahat GÖK/ Samsun, Yaş 38

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Multiactiv’in Anti Age Zengin Besleyici Kremi’ni kullanıyordum. Çok memnun kaldığım için Gece Kremi’ni de aldım. Gerçekten cilt bakımımı tamamladığını düşünüyorum. Bu kutu bitince gidip yenisini alacağım.

Hediye TATAR/Muğla, Yaş 58

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleme Sütü: Multiactiv Yüz Temizleme sütü bir harika. Hem cildimi kirden, makyajdan kolayca temizliyor, hem de cildimi kurutmuyor, yağlı da bırakmıyor. Nem dengesini sağlıyor.

Nilgün ACAR KORKMAZ/İstanbul, Yaş 42

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Çift Fazlı Makyaj Temizleyici: Cilt makyajımın temizliği için pek çok ürün denedim, ancak kullandığım ürünler hem makyajımı tam olarak çıkartmıyordu, hem de yüzümü yıkadıktan sonra cildimde kuruluk hissi oluşturuyordu. Multiactiv Makyaj Temizleyici Ürününü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Az bir miktar ürün bile tüm makyajımı temizlemeye yetiyor. Ayrıca cildimi de kesinlikle kurutmuyor. Tavsiye ederim.

Güneş CANDAN/Eskişehir, Yaş 42

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Yağ: Parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün. İçerisinde 6 farklı faydalı yağ var. Ayrıca E vitamini de içeriyor. Hangi oranda karıştırmışlar bilmiyorum ama tam kıvamını tutturmuşlar. Hem yağlı bir his bırakmıyor hem de cildinizin yeterince beslendiğini hissediyorsunuz. Gerçekten harika bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gamze ACIR/ İstanbul, Yaş 41

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Göz Bakım Kremi: Multiactiv’in daha önce Anti Age serisinden Nemlendirici Gündüz Kremini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım. O zaman kullandığım başka bir göz kremi vardı. Multiactiv’in göz kremini çok merak ediyordum bu sebeple kullandığım krem bitince Multiactiv Göz Bakım Kremi’ne geçtim. İyi ki de geçmişim. Göz çevresi için oldukça iyi bir krem. Hem göz çevresini yağlandırmıyor, beyaz yağ kesecikleri oluşmuyor, hem de iyi bir nemlendirme sağlıyor. Yani ne az ne çok tam kıvamında. Paraben gibi zararlı kimyasallar da içermiyor. Çok memnun kaldım.

Sevgi YILMAZ/Hatay, Yaş 45

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu: Bir makyaj sanatçısıyım. Revita Derm Canlandırıcı Yüz ve Göz Temizleme Suyu’nu makyaj temizliği için kullanıyorum. Daha önce mesleğim gereği pek çok markanın makyaj temizleme ürünlerini denedim ancak en iyi sonucu kesinlikle bu üründen elde ettim. Müşterilerime de bu ürünü günlük hayatta kullanmalarını öneriyorum. Sevgiler...

Aybike ODABAŞI/ İstanbul, Yaş 30

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Maske: Multiactiv’in ilk kullandığım ürünü Multiactiv Kırışıklık Karşıtı Maske idi. Yüzüm pırıl pırıl oldu. O kadar hoşuma gitti ki Multiactiv’in diğer ürünlerini de almaya karar verdim.

Seda DURMUŞ/Şanlıurfa, Yaş 50

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Hem güneşten koruma sağlayacak hem de cildimi yağlandırmadan nemlendirecek bir ürüne ihtiyacım vardı. Doktor bir arkadaşım bu ürünü tavsiye etti. Aldım, kullandım. Şu anda ikinci kavanozu kullanıyorum. Cildimin görünümü düzgünleşti. Yavaş yavaş oluşan ince kırışıklıklarım vardı, bu ürün ile beraber ciddi anlamda bir açılma ve düzgünleşme fark ettim. Hem güneş koruması hem nemlenme hem de anti age krem istiyorsanız kesinlikle bunu alın derim.

Hatice ALTINDAĞ/ Manisa, Yaş 44

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Besleyici Gece Kremi: Son zamanlarda cildimin çok hassaslaştığını hisettim. Sanıyorum ki yaşımın ilerlemesi ile cildim de daha da hassaslaştı. Ne kullansam cildimde kaşıntı, kızarıklık yapıyordu. Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün arıyordum. Forum sitelerinden Multiactiv markasını öğrendim ve Anti Age Besleyici Gece Kremini kullanmaya başladım. Sabah kalktığım da cildim yumuşacık ve nemli oluyor. Kesinlikle kaşıntı, kızarıklık yapmıyor. Dermatolojik olarak da test edilmiş. Fiyat olarak da rakiplerinden daha uygun.

Gülay CANSU/ Ordu, Yaş 54

ANTI ACNE CARE KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Temizleme Jeli: Cildimde ergenliğimden beri hafif sivilceler olurdu. Ancak stresten ötürü bu yıl arttı. Cildimi temizleyecek uygun bir ürün bulamıyordum. Akneli cilde sahip kişiler bilirler, akneli cildin temizlenmesi en zorudur. Çünkü cilt ya çok kurur çatlar, cildin direnci azalır ya da temizlenmez ve sivilce siyah nokta oranı artar. Benim de böyle oluyor, her yıkamadan sonra cildim yanıyor, tahriş oluyordu. Dermatoloğum Multiactiv markasını önerdi. Düzenli olarak yüz temizleme jelini kullanınca doğru tercih yaptığımı anladım. Önce dermatoloğuma beni sizle tanıştırdığı için sonra da size böylesine güzel bir ürün yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Hale UZUNOĞLU/ İstanbul, Yaş 22

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem: Cilt bakımıma önem veren bir bayan olarak Multiactiv’i kesinlikle önerebilirim. Ürünleri hem sağlıklı hem de etkili. Benim için en vazgeçilmez ürünü Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem. İlk kullanımdan itibaren cilt ile uyumunu hissedebiliyorsunuz. Kırışıklık görünümünü azaltıyor, cilt dokusuna düzgünlük veriyor. Cildi de güçlendiriyor. Eşim de Multiactiv neden erkek için ürün çıkartmıyor diye soruyor, ilgililere duyurulur...

Gülnihal AKDOĞAN/ Adana, Yaş 47

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi: Revita Derm Göz Çevresi Bakım kremi’ni eczacı olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Göz çevresi için çok faydalı bir ürün. Kaz ayağı bölgesinde mimik kırışıklıklarım vardı ve bu ürün ile beraber azaldı.

Nefes ZEYDAN/İzmir, Yaş 32

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yoğun Bakım Maskesi: Maskeyi haftada iki defa kullanıyorum. Cildim dinlenmiş, rahatlamış oluyor. Tertemiz bir cilde sahip oluyorum. Ayrıca düzenli kullanınca kırışıklık görünümünü de azalttığı söyleniyor. Bakalım, göreceğiz....

Zeynep Nur HACIOĞLU/ Isparta, Yaş 34

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi: Cildim çok kuru. Ne yapsam nemlenmiyordu. Epey ünlü markaların cilt nemlendiricilerini kullandım ancak sonuç fiyasko oldu. Cildim nemlenmiyor, yağlanıyordu. Bunun üzerine cilt doktoruna gittim. Doktorum bana Multiactiv Kuru Ciltler İçin Canlandırıcı Gündüz Kremini önerdi. Gerçekten cildimi nemlendiriyor. Kesinlikle yağlandırmıyor. Bu kremi çok seviyorum.

Gökçe DİZGİN/Manisa, Yaş 33

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Jel: Annem Multiactiv Anti Age serisini kullanıyor. Benim yaşım 24 olduğu için; ben de Natural serisini denemek istedim. Memnun kaldım. Makyaj temizliği için de kullanıyorum. Günlük kullanıma çok uygun bir ürün.

Çiğdem TOLGAHAN/ Yozgat, Yaş 24

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Normal&Karma): Bana göre cilt bakımının en temel adımı cildi nemlendirmektir. İyi bir nemlendiricinin en temel ihtiyaç olduğunu düşünürüm. Bu sebeple güvendiğim bir marka olan MULTIACTIV’in Revita Derm serisini kullanıyorum. Tavsiye ederim. İhtiyacımı tam olarak karşılıyor. Fiyat olarak da alınabilecek rakamlarda.

Selinay SAĞLAM/İstanbul, Yaş 36

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi “CC”: Cildimde bazı lekelenmeler oluştuğu için kozmetik arayışına giriştim. Sizi internetten buldum. CC kreminizi aldım, denedim. Sonuç başarılı. Cildimde lekelenme olmuyor ve daha güzeli olan lekelerim de oldukça açıldı. Çok çok mutluyum.

Nadide Sebahat AKTAŞ/ Tekirdağ, Yaş 43

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Cilt tarafından iyice emiliyor. Böylece ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Benim gibi 30 lu yaşlara geldiyseniz bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Canan DUMAN GENÇ/Adıyaman, Yaş 31

antipeg CARE serisi KULLANICI YORUMU

Antipeg Leke Önleyici Krem: Leke önleyici bu kremi kullanmak hem çok kolay, hem de krem çok etkili. Cildimde lekelenmeler sebebiyle kremi kullanmaya başladım. Leke bölgelerin boyutunda ve lekelerin renginde gözle görülür açılmalar oldu. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Düzenli kullanmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Sibel HACIOĞLU/ Ankara, Yaş 35

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Onarıcı Serum: Günde iki defa kullanıyorum. Parfüm ve paraben içermeyen formülü bana doğal ve sağlıklı geliyor. Cildim kullandıktan sonra daha hacimli görünüyor.

Melek ERYILMAZ/ İzmir, Yaş 30

ANTI ACNE CARE serisi KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Krem: Akne ve siyah noktalar için harika bir krem. Gözenekleri tıkamıyor. Cildi yağlandırmıyor. Cildi güzel nemlendiriyor, cildin direncini arttırıyor. Aynı serinin Temizleme Jeli’ni de kullanıyorum. Çok çok memnunum.

Lale KARAGÖZ/ Bilecik, Yaş 25

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Süt+Tonik Losyon: İki ürün bir arada gerçekten. Bu ürünü uyguladıktan sonra tonik ihtiyacım kalmıyor. Çok memnunum.

Duygu ÇAĞLAYAN/Kırklareli, Yaş 36

SUN CARE serisi KULLANICI YORUMU

Koruyucu Yüz Kremi SPF50: Cilt doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. SPF değerinin çok yeterli olduğunu söylemişti. Ne fazla ne az. Tam koruma sağlıyor. Cildi nemlendiriyor. Ben yaz kış her gün kullanıyorum. Dudak için de SPF li bir ürün bekliyorum sizden.

Zeynep AKAY/ Bodrum, Yaş 26

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Yüz Tazeleyici Nem Maskesi: Cilt kuruluğu en ciddi sorunum. Ne yapsam da cildim istediğim kadar iyi nemlenmiyordu, ta ki sizle tanışana kadar. Natural Yüz Tazeleyici Nem Maskesi’ni kullanmaya başladıktan sonra cildim yumuşacık. Resmen bebek cildi oldu. O kadar mutluyum ki... Teşekkürler Multiactiv....

Rabia KILINÇ/ Mardin, Yaş 27

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Anti-Stress Nemlendirici Gündüz Kremi: Kendime uygun nemlendirici kremi sizle buldum. Teşekkür ederim.

Tuğçe KALBURCU/ Gümüşhane, Yaş 30

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Arkadaşlarıma güvenle önerdiğim bir markasınız. Laboratory Care serinizden nemlendirici kremi kullanıyordum, bitince Natural Nemlendirici Gündüz Kremine geçtim. Bu üründen de çok memnun kaldım. Şimdi kararsızım acaba bu ürün bitince hangi güzel ürününüzü denesem diye...

Çağla MUTLUÇAĞ/ Çanakkale, Yaş 42

LABORATORY CARE serisi KULLANICI YORUMU

Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Serum: Laboratory Care Serisinin Yüz ve Boyun İçin Ekstra Sıkılaştırıcı Krem ürününü kullanıyordum. Memnun olduğum için serumunu da aldım. Her ikisi birbirini çok güzel tamamlıyor. İçeriğindeki Nilüfer Çiçeği Ekstraktını duymuştum. Cilt için sıkılaştırıcı etkisi olan bir madde.

Ebru TAN/ Adana, Yaş 33

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Zengin Besleyici Kremi, cilt bakımı için ihtiyacımın tamamını karşılıyor. Sabah dinlenmiş bir cilt ile uyanıyorum.

Sevtap GÜLENAY/ Kahraman Maraş, Yaş 39

NATURAL serisi KULLANICI YORUMU

Renklendirici Gündüz Kremi “BB”: Bu ürün günlük makyajımın en eğlenceli adımı. O kadar cilt ile uyumlu ki ürünü kullanmak insana keyif veriyor. Cildi nemlendiriyor ve renklendiriyor. Cilt tonumu dengeliyor. Renk farkını ortadan kaldırıyor. Eğer düğün gibi özel bir yere gideceksem makyaj bazı olarak kullanıyorum. Fondötenim ile de çok uygun oluyor katman katman bir görüntü olmuyor. Günlük hayatta tek başına kullanıyorum. Kaliteli ve çok amaçlı bir ürün. Keşke makyaj malzemeleri de yapsanız...

Aslı DOĞANAY/İstanbul, Yaş 29

LABORATORY CARE serisi KULLANICI YORUMU

Koyu Halkalara Karşı Göz Bakım Kremi: Göz çevremde morluk sorunum sebebi ile Special Care’in bu kremini kullanmaya başladım. Cilt tonum gözle görülür şekilde iyileşti. Göz çevresi morluk sorununuz varsa şiddetle öneririm.

Ayşe DOĞRU/ Çorlu, Yaş 28

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi: Çok fazla göz çevremde çizgiler vardı, 3 aydır kullanıyorum baya bir fark var, göz çevremde bana öneren uzman Serpil hanıma çok teşekkür ederim.

Handan Saypur / Van, Yaş 36

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Maske: Boynumdaki sarkmalar ve mimik çizgilerim için kullanıyorum, hafifleme oldu gerçekten de. Bir de cildim çok hassastır, ona da çok iyi geliyor.

Ayşe Koca / Samsun, Yaş 50

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Yeni kullanmaya başladım güzel nemlendiriyor beğendim.

Sevda Topçu / Diyarbakır, 43 yaşında.

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Yüzüm çok kurudur ve her ürünü kullanamam, yanma yapar ya da yağlı bir tabaka bırakır, pütür pütür olur yüzümde. Bu ürün şimdiye kadar kullandığım en güzel ürün. Hem çok güzel kuruluğu alıyor, hem de sanki yüzümde hiçbir şey yok gibi hafiflik veriyor, çok memnunum.

Saniye Sezgin / İstanbul, 46 yaşında.

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Besleyici Gece Kremi: Bu markanın kremini yıllardır her gece kullanırım başka da birşey sürmem, yüzümde çok sevdiğim bir ürün.

Zübeyde Çeşni / Ankara, 58 yaşında.

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Botox Etkili Krem: Gittiğim merkezden aldım çok çok güzel bir ürün, dedikleri kadar var yüzüm parlıyor resmen.

Güzin Alkor / İstanbul, Yaş 34

ANTI AGE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Kırışıklık Karşıtı Yağ: Sürekli gittiğim güzelik merkezinde verdiler, cildim çok mattı kırışıklıklarım vardı, birkaç aydır düzenli kullanıyorum, çok güzel nemlendiriyor, kırışıklıklarım inanılmaz hafifledi. Yanında nemlendiricisini de kullanıyorum.

Sema İlker / İstanbul, Yaş 44

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yüz Temizleme Suyu: Çok güzel, gözeneklerimi sıkılaştırdı, cildimi parlattı.

Sevinç Gürbüzoğlu / Muğla, Yaş 29

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi: Göz çevremi çok güzel nemlendiriyor, hafiften çizgilerim vardı iyi geldi.

Tuğçe Sayan / İzmir, Yaş 31

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Yoğun Bakım Maskesi: Yüzümde kızarıklık var o yüzden çok kuruyor haftada bir kullanmam için verdiler çok hızlı toparlıyor yüzümün kızarıklığını alıyor.

Sakine Ercan / İstanbul, Yaş 40

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Kuru ciltler): Cildim çok kuru olduğu için verdiler, gittiğim güzelik merkezinde, ciddi olarak da çok iyi geldi.

Sude Tunç / Aydın, Yaş 29

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Canlandırıcı Gündüz Kremi (Karma Ciltler): Cildimde bir renksizlik vardı ona iyi geldi.

Ayşe Seyis / Adıyaman, Yaş 33

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Beyazlatma Etkili “CC” Krem: Cildim hep mat, hep cansızdı, ne kullandıysam çok da etki olmadı. Bu ürün cildimin rengini düzenliyor, çok sevdim.

Ezgi Bakır / Ordu, Yaş 23

REVITA DERM SERİSİ KULLANICI YORUMU

Beyazlatma Etkili “CC” Krem: Mükemmel bir ürün gerçekten, izlerimi geçirdi, yüzümü çok canlı yapıyor ve gözeneklerimi küçülttü, cildimi daha sıkı hissediyorum.

Gözde Şen / İstanbul, Yaş 28

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Tonik Losyon: Temizleme jeliyle birlikte kullanıyorum çok güzel nemlendiriyor.

Sare Şatık / Trabzon, Yaş 27

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Tonik Losyon: Natural Temizleme ve Yıkama Jeli’ni bir süredir kullanıyordum. Toniği de gelince hemen aldım. Cildim yağlı ve gözeneklerim çok genişti. Temizleme jeli çok iyi temizleyip cildimi ve gözeneklerimi sıkılaştırdı, cildimde eskisi gibi sivilcelenme olmuyor. Toniği de birkaç gündür kullanıyorum, yapısı ve kokusu muhteşem, çok iyi nemlendiriyor. Çok memnunum.

Ayşe Toygar / İstanbul, 28 yaşında.

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Süt+Tonik: Cildimde batıklarım vardı o yüzden vermişlerdi batıklarımı geçirdi.

Berna Olgun / Elazığ, Yaş 30

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yüz Temizleyici Jel: Cildim çok yağlı ve gözeneklerim siyah noktalıydı. Uzun süredir kullanıyorum çok güzel bir ürün hem sıkıntılarımı geçirdi, hem de kurutup daha kötü yapmıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

Gizem Allıoğlu / İstanbul, Yaş 24

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nem Maskesi (Peeling etkili): Peeling olarak güzel bir ürün tahriş etmiyor, ölü tabakayı hemen atıyor.

Nermin Kuluk / Bursa, Yaş 32

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Anti-Stress Nemlendirici Gündüz Kremi: Böyle güzel ürün olamaz, sanki cildimin tüm pürüzünü alıp içten besliyor, farkı görüyorsunuz.

Dilan Çakır / İstanbul, Yaş 21

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Nemlendirici Gündüz Kremi: Cildimdeki siyah noktalardan şikayetçiydim, bir haftada etkisini gösterdi, inanamadım.

Esra Su / Zonguldak, Yaş 19

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Zengin Besleyici Krem: Cildim bildim bileli kuru ve hassas. Çok iyi nemlendiriyor başka birşey kullanmaya gerek kalmıyor.

Kübra Keskin / Isparta, Yaş 22

NATURAL SERİSİ KULLANICI YORUMU

Renklendirici Gündüz Kremi “BB”: Fondötene alerjim olduğu için bunu verdiler, çok hafif bir ürün, özel günlerimin vazgeçilmezi.

Merve Biricik / Erzurum, Yaş 20

LABORATORY CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Çok Kuru Ciltler İçin Atopik Krem: Yıllardır doktora giderim ve çok egzama ürünü kullandım, fayda etmedi. Çok iyi bir ürün, vücudumdaki egzamaya da kullanıyorum.

Ayla Şebbir / İstanbul, Yaş 41

LABORATORY CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Şişlik ve Koyu halkalara karşı Göz Kremi: Göz çevremi nemlendirip aydınlattı.

Sema Sezgi / İzmir, Yaş 33

LABORATORY CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Ekstra Sıkılaştııcı Krem: Çok sevdiğim bir ürün bittikçe alır gece kremi yerine kullanırım, kırışıklıklarımı geçirdi. Nemlendiriyor.

Tülay Kıran / İzmir, Yaş 60

LABORATORY CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Ekstra Sıkılaştırıcı Serum: Bir süredir gittiğim merkezde, hem uygulama da yaptıkları için almıştım, çok faydasını gördüm, cildimi sıkılaştırdı.

Birgül Sena / İstanbul, Yaş 47

ANTİPEG CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Leke Karşıtı Bakım Losyonu: Cildimin rengini aydınlatıyor, nemlendirici etkisi yaratıyor.

Hatice Coşkun / Tokat, Yaş 28

ANTİPEG CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Leke Karşıtı Bakım Losyonu: Daha yeni kullanmaya başladım. Aydınlık bir görüntü veriyor, bu toniği kullanınca nemlendirici kullanma ihtiyacı neredeyse duymuyorum.

Serap Kapkara / Bursa, 30 yaşında.

ANTİPEG CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Leke Karşıtı Bakım Maskesi: Maskesini diğer ürünleriyle birlikte set almıştım. Sürüp yarım saat bekletiyorum. Sildikten sonra cildimde aydınlanma hissediyorum.

Piraye Bilir / İzmir, Yaş 42

ANTİPEG CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Leke Karşıtı Bakım Kremi: Tedavi yaptırdığım yerde lekelerim için verdiler, vücutta da kullandım, etkisini gördüm. Hatta cildimde yağlanma sıkıntım vardı ona bile etkisi oldu.

Sevtap Munzur / İstanbul, Yaş 28

ANTİPEG CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Leke Karşıtı Bakım Serumu: Çok çok iyi bir ürün, hemen ertesi günü etkisini hissettim, bir haftada rengimde açılma farkettim, minicik soyuyor. Kremini de kullanıyorum.

Gülizar Aydın / Çanakkale, Yaş 39

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Temizleme Losyonu: Yüzümde hafif, yumuşacık bir his bırakıyor. Aynı zamanda nemlendiriyor da.

Hande Okan / Eskişehir, Yaş 24

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Temizleme Losyonu: Kullanır kullanmaz gerçekten çok sevdim. Yüzümdeki akne sıkıntım yüzünden kolay kolay tonik kullanamıyorum. Alkol içeren birşey yanma ve hassasiyete sebep oluyor. Fakat Multiactiv alkol içermediği gibi aknelerimi de yatıştırdığını hissedebiliyorum.

Sevgi Pekgöz / İzmir, 21 yaşında.

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne karşıtı Temizleme Jeli: Aknelerimi temizlediğini hissedebiliyorum, o kadar etkili ve yapısı yumuşacık. Diğer ürünler kurutunca canım acırdı, bunda olmuyor. Sadece ilk kullandığınız günler akneniz biraz fazlalaşıyor, aldığım merkeze sorduğumda normal olduğunu geçeceğini söylediler öyle de oldu.

Sevgi Türk / İzmir, Yaş 17

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne karşıtı Maske: Diğer ürünleriyle birlikte kullanıyorum, güzel bir ürün.

Duygu Parlak / Konya, Yaş 26

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU 

Akne karşıtı Maske: Multiactivin ürünlerini uzun süredir kullanıyorum. Gittiğim güzellik salonundan almıştım. Maskesi yeni gelmiş, haftada iki kullanmaya başladım. İlk uyguladığınızda bile etkisini hissediyorsunuz.

Gülezer Kaya / Gaziantep, 33 yaşında.

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne karşıtı Dengeleyici Krem: Birkaç ay önce aknelerim için kullanmaya başladım, başka ürünlerini de kullanıyorum zaten, ilk başta daha da yağlandırdı gibi hissettim sonra aknelerimi kuruttuğunu gördüm ve içim rahatladı. Aknelerim çok az kaldı teşekkür ederim.

Zeynep Onay / Muğla, Yaş 18

ANTI ACNE CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Akne Karşıtı Serum: Aknelerimle çok uğraştım, geçeceğine hiç inanmıyordum ama çok güzel sonuç aldım, izlerimi bile geçiriyor. Biraz sabretmeniz gerekiyor o kadar yalnızca.

Meltem Sakin / Gaziantep, Yaş 19

sun care serisi kullanıcı yorumu

Yenileyici Bakım Jeli: Gittiğim lazer merkezinde işlemden sonra kullanmam için verdiler, muhteşem birşey. Yazın da kullandım güneşteki kızarıklığıma bile fayda ediyor.

Suzan Mit / Malatya, Yaş 35

SUN CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Yenileyici Bakım Losyonu: Jelini kullanıyordum zaten kremini de çok beğendim, güneşte çocuğuma da kullandım.

Neşe Aydınoğlu / Antalya, Yaş 26

SUN CARE SERİSİ KULLANICI YORUMU

Koruyucu Yüz Kremi SPF50: sürekli kullandığım bir ürün hem fiyatı çok iyi, hem de yağlanma yapmıyor.

Elif Taneler / Bilecik, Yaş 44

ana sayfa
0850 307 79 92